4 czerwca (czwartek), w Boże Ciało w KOMEDZIE nie ma zajęć. Szkoła będzie zamknięta.
Natomiast w piątek, 5 czerwca szkoła będzie otwarta w godzinach 14:00 – 20:00.
Zaś w sobotę, 6 czerwca prowadzimy zajęcia od 9:00 do 15:00.
We wskazanych powyżej godzinach zajęcia będą odbywać się wg ustaleń z nauczycielami. Można także ćwiczyć.
Przy okazji przypominamy, że obecnie prowadzony jest nabór na nowy rok szkolny.
Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu oraz udział w egzaminach .


