4 czerwca – nie ma zajęć

4 czerwca – nie ma zajęć

4 czerwca (czwartek), w Boże Ciało w KOMEDZIE nie ma zajęć. Szkoła będzie zamknięta.

Natomiast w piątek, 5 czerwca szkoła będzie otwarta w godzinach 14:00 – 20:00.

Zaś w sobotę, 6 czerwca prowadzimy zajęcia od 9:00 do 15:00.

We wskazanych powyżej godzinach zajęcia będą odbywać się wg ustaleń z nauczycielami. Można także ćwiczyć.

Przy okazji przypominamy, że obecnie prowadzony jest nabór na nowy rok szkolny.

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu oraz udział w egzaminach .