Aktualności

komeda_Egzaminy_do_klasy_trąbki

Egzaminy do klasy trąbki odbywają się w każdą środę o umówionej godzinie. Zapraszamy do kontaktu po szczegóły i w celu zapisania się egzamin wstępny. Telefon +48 887170260 lub mailowo: biuro@szkolakomedy.edu.pl…

Dowiedz się więcej

komeda_zajecia_dla_dzieci

W KOMEDZIE prowadzimy zajęcia dla dzieci od 7 r. ż. . W ofercie dla dzieci od 7 r.ż. prowadzimy klasy: piosenki, perkusji, saksofonu, fletu, gitary, klarnetu, fortepianu. Dzieci od 10…

Dowiedz się więcej

Nauka gry na gitarze

Zapraszamy do klasy gitary 🎸. Program klasy gitary 🎸w I stopniu (szkoła podstawowa, dla osób od 12 r.ż. w tym także dla dorosłych) przewidziany jest na 3 lata i obejmuje:…

Dowiedz się więcej

komeda_życzymy_spokojnego_weekendu

Życzymy spokojnego weekendu. Możliwe, że to jeden z ostatnich słonecznych weekendów. Ładujcie więc baterie a w między czasie pomyślcie poważnie o nauce z naszej szkole 🙂 Zapraszamy na wydział wokalny…

Dowiedz się więcej

Lekcje gry na perkusji warszawa

W ofercie szkoły mamy klasę perkusji. Pośród wykładowców klasy perkusji są cenieni muzycy i wspaniali pedagodzy, m. in. Marek Stach i Ireneusz Szczygieł. Jeśli planowaliście naukę gry na perkusji, to…

Dowiedz się więcej

komeda_nauczyciele

𝐊𝐭𝐨 𝐮 𝐧𝐚𝐬 𝐮𝐜𝐳𝐲? 👩‍🏫👨‍🏫 O naszych nauczycielach można dużo pisać, w internecie można sporo czytać. Uważamy, że na to szkoda czasu. Warto po prostu zapisać się do nas i…

Dowiedz się więcej

komeda_grafik_zajec

Dziś omówimy temat 𝐠𝐫𝐚𝐟𝐢𝐤𝐮 𝐳𝐚𝐣ęć  Przed podpisaniem umowy należy ułożyć 𝐠𝐫𝐚𝐟𝐢𝐤 𝐳𝐚𝐣ęć  W każdym nowym roku szkolnym każdy uczeń na nowo ustala z nauczycielami terminy zajęć. Grafik zajęć nie przechodzi…

Dowiedz się więcej

konkurs_gitarzyści

I Mazowiecki Otwarty Konkurs Młodych Gitarzystów im. Waldemara Lewandowskiego odbędzie się 22 października w Scenie po sąsiedzku w Legionowie. Konkurs skierowany jest do młodzieży i dorosłych do 25 roku życia.…

Dowiedz się więcej

lekcje gry na basie warszawa

Za nami pierwszy tydzień szkoły. Spotkania z uczniami były pełne uśmiechu, emocji, ustalania grafików, omawiania programu na najbliższy semestr. Uczniowie zawierali też nowe znajomości z najmłodszymi komedziakami. I tu uwaga!!!!…

Dowiedz się więcej

𝐃𝐫𝐨𝐝𝐳𝐲, znacie od nas wielu lat. 𝐏𝐨𝐩𝐫𝐨𝐬𝐢𝐦𝐲 𝐨 𝐨𝐩𝐢𝐧𝐢𝐞 𝐧𝐚 𝐧𝐚𝐬𝐳𝐲𝐦 𝐩𝐫𝐨𝐟𝐢𝐥𝐮 𝐰 𝐠𝐨𝐨𝐠𝐥𝐞. Wystarczy, jak wejdziecie w poniższy link i napiszecie o nas kilka słów. To zajmie kilka minutek…

Dowiedz się więcej

10/65