Trzymamy kciuki!

Trzymamy kciuki!

𝐃𝐫𝐨𝐝𝐳𝐲 Ó𝐬𝐦𝐨𝐤𝐥𝐚𝐬𝐢ś𝐜𝐢 👱‍♂️ 𝐢 Ó𝐬𝐦𝐨𝐤𝐥𝐚𝐬𝐢𝐬𝐭𝐤𝐢 👱‍♀️

✊ 𝐓𝐫𝐳𝐲𝐦𝐚𝐦𝐲 𝐦𝐨𝐜𝐧𝐨 𝐤𝐜𝐢𝐮𝐤𝐢!!! ✊

𝐏𝐨𝐰𝐨𝐝𝐳𝐞𝐧𝐢𝐚 𝐧𝐚 𝐞𝐠𝐳𝐚𝐦𝐢𝐧𝐚𝐜𝐡! ✍️🍀

Dla pocieszenia nasi uczniowie za niecały miesiąc także będą mieć komedowe egzaminy . 🙂

A przypominamy, że od zeszłego tygodnia 'walczą’ tegoroczni maturzyści .