𝐃𝐫𝐨𝐝𝐳𝐲 Ó𝐬𝐦𝐨𝐤𝐥𝐚𝐬𝐢ś𝐜𝐢
𝐢 Ó𝐬𝐦𝐨𝐤𝐥𝐚𝐬𝐢𝐬𝐭𝐤𝐢 ![]()
𝐓𝐫𝐳𝐲𝐦𝐚𝐦𝐲 𝐦𝐨𝐜𝐧𝐨 𝐤𝐜𝐢𝐮𝐤𝐢!!! ![]()
𝐏𝐨𝐰𝐨𝐝𝐳𝐞𝐧𝐢𝐚 𝐧𝐚 𝐞𝐠𝐳𝐚𝐦𝐢𝐧𝐚𝐜𝐡! ![]()
![]()
Dla pocieszenia nasi uczniowie za niecały miesiąc także będą mieć komedowe egzaminy . 🙂
A przypominamy, że od zeszłego tygodnia 'walczą’ tegoroczni maturzyści .


