Rekrutacja na nowy semestr/nauka od marca

Rekrutacja na nowy semestr/nauka od marca

Cały czas prowadzimy nabór do KOMEDY na nowy semestr.

Zadzwoń tel. 887170260 – omówimy szczegóły dotyczące przesłuchania, cyklu nauki i umówimy termin egzaminu wstępnego. Egzamin wstępny brzmi poważnie ;). To jest konieczne i nie takie straszne 🙂 Podczas egzaminu sprawdzimy Twoje predyspozycje muzyczne, czyli: pamięć muzyczną, słuch muzyczny i poczucie rytmu. Sprawdzimy też poziom Twoich umiejętności w specjalności, której chcesz u nas pobierać naukę.

Jeśli rekrutujesz na Wydział wokalny to koniecznie przygotuj dwie piosenki, w tym jedną w języku polskim.

A jeśli interesuje Cię nauka gry na instrumencie i już grasz, to prosimy o przygotowanie dowolnego materiału. Swobodnie podejść do egzaminu, zagraj to co lubisz. Nie wymagamy przygotowania praktycznego do egzaminu, jeśli dopiero u nas zaczniesz zaczniesz naukę gry na instrumencie.

A teraz dzwoń do nas i nie zwlekaj z decyzją o rozpoczęciu nauki!

U nas spełnisz swoje muzyczne marzenia, znajdziesz swoje miejsce w magicznym świecie muzyki, znajdziesz przyjaciół w tą samą pasją, rozwiniesz się. Przyjść i sprawdź nas 🙂

Do KOMEDY zapraszamy dzieci od 7 r.ż., młodzież i dorosłych.