Kiedy zaczynam naukę po przesłuchaniu?

Kiedy zaczynam naukę po przesłuchaniu?

O wyniku przesłuchania sekretariat informuje od razu. Po zdanym egzaminie wstępnym można układać grafik zajęć. Jest duża szansa, że pierwsze zajęcia będą już na drugi dzień. Najczęściej uczniom udaje się ułożyć grafik w jeden-dwa dni, maksymalnie w trzy.

Bywa też, że pierwsze zajęcia grupowe są jeszcze w dniu przesłuchania, bo tak się fajnie ułożyło. Szkoda tracić zajęcia. Jeśli już jesteście w szkole, to warto skorzystać i iść na zajęcia.

Co ważne, można iść na pierwsze zajęcia grupowe z kształcenia słuchu i zasad muzyki bez podpisanej umowy. Jeśli chodzi o zajęcia z przedmiotu głównego można przyjść na zajęcia jako wolny słuchacz i przyjrzeć się zajęciom, zobaczyć, jak prowadzimy lekcje. Można też wykupić pojedynczą lekcję i osobiście przekonać się, że warto zapisać się do KOMEDY. Chcemy, aby decyzja o przystąpieniu do szkoły była przemyślana.