Nasi Nauczyciele

𝐍𝐀𝐒𝐈 𝐍𝐀𝐔𝐂𝐙𝐘𝐂𝐈𝐄𝐋𝐄 𝐂𝐙𝐄𝐊𝐀𝐉Ą 𝐍𝐀 𝐖𝐀𝐒 👩‍🏫👨‍🏫

O naszych nauczycielach można by było dużo pisać i oczywiście tylko same dobre rzeczy 🥰

Tu, pod tym linkiem możecie poznać naszą kadrę -> https://szkolakomedy.edu.pl/szkola/wykladowcy/

KOMEDOWI nauczyciele mają wieloletnie doświadczenie, są wspaniałymi muzykami, z wielkim sercem 💕 oddają się pracy pedagogicznej. Ich wiedza i umiejętności są niesamowite, zdobywali je mając świadomość, że w przyszłości będą mogli przekazywać je dalej swoim podopiecznym 👩‍👩‍👧‍👧.

Każdy nauczyciel stworzył swój program autorski obejmujący podstawy programowe a także dużo cennych tematów, które przekazuje na swoich zajęciach. Uwierzcie, że ich wiedza jest ogromna i często bardzo ubolewają, że nie mają możliwości rozwinąć tematu, bo już ‘dzwonek dzwoni 🛎” i często uczniowie słyszą „to omówimy na następnych zajęciach” albo ‘jak kiedyś nam czasu wystarczy to wrócimy do tego tematu”.

Możemy się poszczycić starannie dobraną kadrą pedagogiczną.

Pamiętajcie, że czekamy na Wasze zgłoszenia na przesłuchania

📧 biuro@szkolakomedy.edu.pl lub 📱 887170260.

Program na każdą specjalność znajdziecie na naszej stronie .

www.szkolakomedy.edu.pl