14 lutego rusza nowy semestr

14 lutego rusza nowy semestr

13 lutego żegnamy ferie zimowe. Mamy nadzieję, że wrócicie do szkoły wypoczęci, zrelaksowani i zdrowi. 14 lutego rusza nowy semestr. My już nie możemy doczekać się, aby zobaczyć się z Wami na zajęciach w komedowych ławkach.

Także 14 lutego od 16:00 widzimy się z Kandydatami do KOMEDY na przesłuchaniach.

Wszystkich Kandydatów prosimy o zapisywanie się na przesłuchania.

Organizujemy nabór dla dzieci, młodzieży i dorosłych – przyjmujemy uczniów w wieku od lat 7 do … 107.

Pierwsze zajęcia nowi uczniowie mogą już mieć 15 lutego, w zależności, jak ułożą sobie plan zajęć.

Pamiętajcie, że od innych szkół różnimy się przede wszystkim tym, że to nasi uczniowie wybierają specjalność główną. Uczniowie także wybierają nauczycieli prowadzących, jak i układają dogodny plan zajęć.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Tu można przejrzeć specjalności, program i wysokość czesnego.

A co u nas się dzieje, możesz dowiedzieć się z naszego funpage.

Do zobaczenia!