Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

Rekrutacja na nowy rok szkolny ruszyła. Można się już zgłaszać i zapisywać na egzamin wstępny.

Egzaminy wstępne do naszej szkoły prowadzimy cały rok.

Zadzwoń pod numer 887170260, ustalimy termin, dowiesz się dużo szczegółów na temat egzaminu i nauki w KOMEDZIE.

Zapraszamy na egzaminy wstępne* do klas: piosenki, fortepianu, gitary basowej, wibrafonu, saksofonu, skrzypiec, gitary elektrycznej, gitary klasycznej, gitary akustycznej, perkusji, fletu, trąbki, klarnetu, puzonu.

Egzaminy wstępne obowiązują wszystkich przyszłych uczniów ASMRiJ.

𝐖𝐀Ż𝐍𝐀 𝐈𝐍𝐅𝐎𝐑𝐌𝐀𝐂𝐉𝐀!
Do Szkoły przyjmujemy osoby bez przygotowania muzycznego, uczymy od podstaw, bez względu na wiek kandydata (dzieci od 7 r.ż., młodzież i dorośli), a także osoby z przygotowaniem muzycznym.

Rekrutacja na 𝐖𝐲𝐝𝐳𝐢𝐚ł 𝐢𝐧𝐬𝐭𝐫𝐮𝐦𝐞𝐧𝐭𝐚𝐥𝐧𝐲 (klasy fortepianu, gitary basowej, wibrafonu, saksofonu, skrzypiec, gitary elektrycznej, gitary klasycznej, gitary akustycznej, perkusji, fletu, trąbki, klarnetu, puzonu):
– dla osób bez przygotowania muzycznego polega na sprawdzeniu tylko predyspozycji muzycznych (słuch muzyczny, poczucie rytmu, pamięć muzyczna),
– dla osób z przygotowaniem muzycznym (np. po ogniskach muzycznych, szkołach muzycznych, ew. lekcjach prywatnych) polega na sprawdzeniu predyspozycji muzycznych (słuch muzyczny, poczucie rytmu, pamięć muzyczna) oraz sprawdzeniu poziomu umiejętności gry na wybranym instrumencie; kandydat przygotowuje dwa dowolne utwory.

Nabór na 𝐖𝐲𝐝𝐳𝐢𝐚ł 𝐰𝐨𝐤𝐚𝐥𝐧𝐲 (klasa piosenki):
– dla wszystkich kandydatów polega na sprawdzeniu predyspozycji muzycznych (słuch muzyczny, poczucie rytmu, pamięć muzyczna) a także wysłuchaniu dwóch dowolnych utworów (przynajmniej jeden po polsku) przygotowanych przez kandydata.

Dla kandydatów w wieku 7-11 lat na Wydział instrumentalny przesłuchanie polega na sprawdzeniu predyspozycji muzycznych. Kandydaci z grupy dziecięcej na Wydział wokalny proszeni są o przygotowanie jednej piosenki w języku polskim.

Pełną ofertę i szczegóły znajdziesz TUTAJ .

𝐖𝐚ż𝐧𝐞!
Kandydat sam wybiera specjalność , w której chce pobierać naukę.
Uczeń sam wybiera nauczycieli prowadzących.
Uczeń sam ustala plan zajęć indywidualnych.
Zajęcia grupowe są zawsze popołudniami.

Prosimy o kontakt telefoniczny w celu zapisania się na przesłuchanie.

* opłata za przesłuchanie wstępne wynosi 200 zł

Autorska Szkoła Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II stopnia im. Krzysztofa Komedy
ul. Jana Olbrachta 36/42 Warszawa, tel. +48 887 170 260, biuro@szkolakomedy.edu.pl