𝐖𝐲𝐬𝐭𝐚𝐫𝐭𝐨𝐰𝐚𝐥𝐢ś𝐦𝐲 z zajęciami

Dziś od godziny 10:00 nauczyciele zaczęli pierwsze zajęcia po wielotygodniowej wakacyjnej przerwie.

Możecie jeszcze do nas dołączyć!

Aby wziąć udział w rekrutacji na nowy rok szkolny należy wybrać specjalność . Następnie należy skontaktować się z sekretariatem telefonicznie lub mailowo, czyli zapisać na przesłuchanie.

Dodamy, że grafik zajęć uczniowie ustalają sami.

Minimum programowe na wydziale wokalnym obowiązuje zajęcia z: piosenki, instrumentu obowiązkowego, kształcenia słuchu i zasad muzyki. Minimum programowe na wydziale instrumentalnym to zajęcia z: instrumentu oraz z kształcenia słuchu i zasad muzyki.

Piszcie, dzwońcie. Może uda nam się umówić jeszcze na dziś.

Czekamy na Was!

📥 biuro@szkolakomedy.edu.pl

☎️ +48 887170260

Do zobaczenia 👋