饾悥饾惒饾惉饾惌饾悮饾惈饾惌饾惃饾惏饾悮饾惀饾悽艣饾惁饾惒 z zaj臋ciami

饾悥饾惒饾惉饾惌饾悮饾惈饾惌饾惃饾惏饾悮饾惀饾悽艣饾惁饾惒 z zaj臋ciami

Dzi艣 od godziny 10:00 nauczyciele zacz臋li pierwsze zaj臋cia po wielotygodniowej wakacyjnej przerwie.

Mo偶ecie jeszcze do nas do艂膮czy膰!

Aby wzi膮膰 udzia艂 w rekrutacji na nowy rok szkolny nale偶y wybra膰 specjalno艣膰 . Nast臋pnie nale偶y skontaktowa膰 si臋 z sekretariatem telefonicznie lub mailowo, czyli zapisa膰 na przes艂uchanie.

Dodamy, 偶e grafik zaj臋膰 uczniowie ustalaj膮 sami.

Minimum programowe na wydziale wokalnym obowi膮zuje zaj臋cia z: piosenki, instrumentu obowi膮zkowego, kszta艂cenia s艂uchu i zasad muzyki. Minimum programowe na wydziale instrumentalnym to zaj臋cia z: instrumentu oraz z kszta艂cenia s艂uchu i zasad muzyki.

Piszcie, dzwo艅cie. Mo偶e uda nam si臋 um贸wi膰 jeszcze na dzi艣.

Czekamy na Was!

馃摜 biuro@szkolakomedy.edu.pl

鈽庯笍 +48 887170260

Do zobaczenia 馃憢

Mo偶e by膰 zdj臋ciem przedstawiaj膮cym tr膮bka i tekst 鈥濳OMEDA AUTORSKA SZKO艁 MUZYKI OZRYWKOWEJ JAZZU STOPNIA Krzysztofa Komedy zapraszamy na przes艂uchania do klas: perkusji- tr脛bki -fortepianu gitary basowej fletu wibrafonu piosenki saksofonu gitary klasycznej skrzypiec gitary elektrycznej klarnetu puzonu gitary akustycznej 2023/2024 ZG艁O艢 SI臉: NAB脫R biuro@szkolakomedy.edu.pl +48 887170260 Warszawa, ul. Jana Olbrachta 36/42 www.szkolakomedy.edu.pl www.szkolakomedy.edu.p鈥