Szkoła od 10 stycznia

Szkoła od 10 stycznia

Witajcie.

Zgodnie z najnowszym rozporządzeniem dotyczącym nauki w czasach pandemii od 10 stycznia br. szkoły wracają do nauki w trybie stacjonarnym. My jednakże – ze względu na niepewną sytuację epidemiologiczną – podjęliśmy decyzję o pozostawieniu systemu pracy Szkoły w trybie dotychczasowym, tj. mieszanym. Nauczyciele są w szkole, są przygotowani do zajęć stacjonarnych, mogą też poprowadzić z Wami zajęcia zdalnie. Decyzję pozostawiamy w Waszych rękach. Prosimy kierować bezpośrednio do nauczycieli wiadomość o formie udziału w zajęciach. Jednocześnie gorąco zachęcamy do udziału w zajęciach indywidualnych w sposób stacjonarny.W najbliższych dniach przedstawimy plan zimowej sesji egzaminacyjnej, który będzie znacznie zmodyfikowany w stosunku do sesji, jaka odbyłaby się w warunkach normalnych. Prosimy więc czytać uważnie wszystkie maile, które nadchodzą z adresu szkolnego.  

Życzymy zdrowia,Grzegorz Tokarski i Angelika Wolman