Gratulacje!!!

Ślemy moc gratulacji!!!

Emocji było dużo, jesteśmy nadal pod wrażeniem i bardzo mocno gratulujemy 𝙆𝙪𝙗𝙞𝙚 𝙎𝙯𝙢𝙖𝙟𝙠𝙤𝙬𝙨𝙠𝙞𝙚𝙢𝙪 wygranej w ostatniej edycji programu 𝙏𝙬𝙤𝙟𝙖 𝙏𝙬𝙖𝙧𝙯 𝘽𝙧𝙯𝙢𝙞 𝙕𝙣𝙖𝙟𝙤𝙢𝙤 . Cały ten program to niesamowita muzyczna przygoda dla Kuby, która pozwoliła Mu poznać się w wielu muzycznych rolach. Wszystkie występy Kuby były niesamowite, a najbardziej zapadł nam w pamięci jako 𝘽𝙞𝙡𝙡𝙞𝙚 𝙀𝙞𝙡𝙞𝙨𝙝 . W finale Kuba wystąpił jako 𝙂𝙚𝙤𝙧𝙜𝙚 𝙈𝙞𝙘𝙝𝙖𝙚𝙡 i wykonał piosenkę „Carless Whisper”. To właśnie ten występ zagwarantował mu wygraną. Kuba główną nagrodę – czek o wartości 100.000 złotych – przeznaczył na 𝙁𝙪𝙣𝙙𝙖𝙘𝙟ę 𝙙𝙡𝙖 𝙩𝙧𝙖𝙣𝙨𝙥𝙡𝙖𝙣𝙩𝙖𝙘𝙟𝙞 „𝙕𝙤𝙨𝙩𝙖𝙬 𝙨𝙚𝙧𝙘𝙚 𝙣𝙖 𝙕𝙞𝙚𝙢𝙞” . Jest to dla nas kolejny powód do dumy, gdyż wybór fundacji jest bardzo ważny. Kuba Szmajkowski kolejny rok szkolny jest naszym uczniem w klasie fortepianu Pana Jakuba Kotowicza, ale już wcześniej wiedzieliśmy, że świetnie śpiewa i kocha to występując w 1. polskiej edycji programu The Voice Kids a następnie był członkiem zespołu 4Dreamers. Jeszcze raz z całego serca gratulujemy!