KOMEDA w lipcu

KOMEDA w lipcu

KOMEDA w lipcu zaprasza.

W związku z licznymi zapytaniami o zajęcia w okresie wakacyjnym jesteśmy gotowi uruchomić zajęcia w lipcu dla wszystkich zainteresowanych. Zapraszamy naszych uczniów, którzy chcą jeszcze popracować, pouczyć się, którym mało jest wiedzy nabytej w ciągu roku szkolnego 🙂 albo nowe osoby, które chcą nas poznać przed podjęciem stałej nauki od września.

Zasady nauki są luźne, gdyż sami wybieracie materiał, nad którym chcecie pracować.

Możecie na przykład przyjść ze swoją kapelą i popracować pod okiem naszych nauczycieli prowadzących zajęcia z zespołami. Możliwe są również zajęcia z teorii: kształcenia słuchu, harmonii, improwizacji itd.

Na zajęcia zapraszają:

Joanna Chaba – piosenka, kształcenie słuchu i zasady muzyki

Grzegorz Gałuszka  – gitara

Alicja Kowalska – piosenka

Łukasz Kowalski – fortepian, kształcenie słuchu, zasady muzyki

Przemysław Piłaciński – gitara

Jerzy Stelmaszczuk  – skrzypce, gitara basowa

Ireneusz Szczygieł – perkusja

Grzegorz Tokarski  – fortepian

Planujemy dla wszystkich chętnych cztery zajęcia 60minutowe z każdego wybranego przedmiotu w ciągu miesiąca – co tydzień. Ze względów organizacyjnych wszystkie zajęcia – poza sekcją – będą zajęciami indywidualnymi. Dniami zajęciowymi będą czwartki (4, 11, 18, 25 lipca) – godziny do ustalenia.

Odpłatność za pakiet zajęć to 480 zł za cztery godzinne zajęcia każdego wybranego przedmiotu.

Jeśli już wiecie, że macie zaplanowany wyjazd i nie będziecie w któryś czwartek, to są dwa wyjścia: albo można będzie te zajęcia odrobić w umówionym terminie lub opłata będzie proporcjonalnie zmniejszona.

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 czerwca osobiście w sekretariacie pod numerem telefonu +48 887170260 bądź mailowo biuro@szkolakomedy.edu.pl.

Płatności należy uregulować przed pierwszymi zajęciami.

Gorąco zachęcamy 🙂

Zapraszamy do śledzenia naszych aktualności na naszym komedowym funpage’u .